ANASAYFA İSLAMİ ORGANİZASYON İSLAMİ SÜNNET SEMAZENLİ DÜĞÜN MERAK ETTİKLERİNİZ PROGRAM VİDEOLARI SANATÇILARIMIZ LOKASYON  
 


     
 

İSLAMİ DÜĞÜN ve NİŞAN ORGANİZASYONU
0537 356 5217

 
     
 

Bugüne kadar takvimde işaretlenen ve heyecanla beklenen en güzel iki gün; nişan ve düğün. Bu iki kutsal gün için düzenlenecek organizasyonun kusursuz bir şekilde olması sevenlerin önceliklerinden birisidir. Yakınların, arkadaşların ve en samimi dostların davet edildiği bu iki mutlu gün için düzenlenecek organizasyonun İslami kaideler ve teamüller çerçevesinde yerine getirilmesini vazifesini alıyoruz.

Her şey İslam ile daha mükemmel


Yüce Rabbin ayetleriyle teşvik ettiği evliliğin kutsiyeti hususunda hiçbir polemik yoktur. İslami hayat tarzını kendisine rehber edinmiş gençler içinse bu kutsi birlikteliğin yine Allah'ın ve onun Resulünün koyduğu çizgi içerisinde gerçekleşmesi mutlu bir evliliğin mutlu bir başlangıcı ve bereketi şeklinde tezahür ediyor. İslami teamüllere uygun olarak organize edilen nişan veya düğünlerin sıkıcılık gibi ithamlarla rencide edilmesi asla kabul edilebilir bir eleştiri değildir.

İslami nişan ve düğün organizasyonları için İslami musiki ve semazen gibi gösterilerin yapılması elbette ki caizdir. Misafirlere sunulacak Kuran ziyafetiyle gönül pasının, ilahilerle ise kulakların pasının silinmesi İslami düğün organizasyonlarının manevi bir atmosfer içerisinde geçmesini sağlıyor. Ayrıca ehil hocalar tarafından İslami aile saadeti ve evlilik üzerine yapılacak sohbetlerle de hem düğündeki gençlerin evliliğe ısındırılması hem de evlilere yönelik saadet tavsiyeleri organizasyonların daha anlamlı bir şekilde geçmesini mümkün kılıyor.

İşin ehline bırakılması - Hak Organizasyon Farkı !..

Nişan ve düğün organizasyonlarıyla profesyonel şirketlerin ilgilenmesi kusursuz bir düğün veya nişan için önem ifade ediyor. Şirketimiz Hak Organizasyon, işin ehline bırakılmasını önemsediğinden organizasyon için gerekli görülen ilahi ekibinden, sunucu ve diğer yardımcılara kadar işine riayet eden kişilerle çalışıyor. Nişan ve düğün organizasyonu için gerekli görülen dekor ve masa gibi gereçlerin birinci sınıf malzemelerden temin edilmesine dikkat ediyor.

Sevdikleriniz ve yakın arkadaşlarınızın aileleriyle iştirak edecekleri organizasyonunun İslami sınırlar içerisinde gerçekleşmesini sağlayan şirketimiz Hak Organizasyon, mutlu bir beraberlik ve birliktelik için tüm detaylara önem veriyor. Gelin ve damadın yürüyüş parkurundan, oturulan masanın tüm davetliler tarafından kolayca görülmesine kadar incelikleri hesaplıyor. Başta İslami olmak üzere; seçkin, kusursuz ve unutulmaz bir organizasyonu mümkün kılmak için bizimle irtibat kurun!

       

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 

 

 
     
 

SEMAZENLİ DÜĞÜN ORGANİZASYON - 0537 356 5217

 
     
 

Tasavvuf kültürünün önemli üstatlarından Mevlevi şeyhi Hz. Mevlana tarafından keşfedilen semazen ile düğün organizasyonlarının daha huşu ve huzur içerisinde geçmesini sağlanıyor. Tasavvuf kültürümüzün kadim geleneğini ifade eden semazenlik insanlık için ince mesajlar vererek tefekkür haline geçişini teşvik ediyor. Dönmenin; doğum ve ölüm arasındaki tüm süreçleri temsil ettiği semazen gösterilerinde, Allah'ın Hu ismi şerifleri anılarak herkesin yaratıldığı toprağa gireceği, sonra yeniden dirileceği ve Allah'a döndürüleceği hatırlatılıyor.

Döngünün bir durağı evlilik

Düğün organizasyonlarının kah muhabbet kah tebessüm içerisinde geçerek neticelendirilmesi hayatımız içerisindeki öneminin pek anlaşılamaması anlamına geliyor. Evliliğin ayet ve hadislerle teşvik edildiği hakikatini kavrayabilirsek, yuva kurmanın dünyada akan zaman içerisinde herkesin yaptığı bir iş veya bir alışkanlık hali olmadığı anlaşılabiliyor. Evliliği İslami emir çerçevesi içerisinde değerlendirenler için kurulacak yuvaya atfedilecek kutsiyet; sadece fani dünyada değil, baki alemde de birlik ve beraberliğin yolunu açıyor.

Tüm bu derin düşünce ve inanış içerisinde düğün organizasyonlarının evlilik müessesinin anlam ve önemi sunacak şekilde gerçekleşmesi gerekiyor. Böylece düğüne katılan her aile yakını ve dost için bir kez daha yuva kurmanın veya yuvayı Allah için korumanın iki dünyada da saadeti getireceği mesajı verilebiliyor. Bu mesajın semazen gösterileriyle Mevlana dilinden verilmesi de ayrı bir önem ifade ediyor. Çünkü Hz. Mevlana; aşkı, sevgiyi, merhameti, güveni ve daha birçok insani değeri dünyaya en iyi anlatan ve yaşatan zatlardan biri olmaya devam ediyor.

İslami düğün organizasyonu - Hak Organizasyon Farkıyla !..

Şirketimiz Hak Organizasyon, İslami hayatı kendisine rehber edinen kişiler için düzenlenecek düğünlerin eksiksiz ve kurusuz olması için çalışıyor. Semazen gösterileri başta olmak üzere; Kuran tilaveti, sohbet ve muhabbet içerisinde bir atmosferin yaşanmasını mümkün kılıyor. Sizler gelin ve damadı mutlu günlerine hazırlarken; firmamız çalışanları tarafından mutlu çiftlere ve yakınlarına eşsiz bir düğün ortamı hazırlanıyor.

Düğün için ayarlanacak ilahi grubunu sizin tercihlerinize göre belirleniyor. Herhangi bir tercih söz konusu olmazsa, en iyi ilahi gruplarından birisinin düğüne iştirak etmeleri sağlanıyor. Böylece düğün süreci boyunca tasavvuf birikimimizin en iyi ilahileri düğün atmosferinin daha güzel olmasını mümkün kılıyor.

       

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 
 
     
     
 

SEMAZEN EKİBİ KİRALAMA - 0537 356 5217

 
     
 

Değer ve önem verdiğiniz günleri unutulmaz kılmak için semazen gösterileriyle renklendirebilirsiniz. Düğün, nişan, sünnet veya Kutlu Doğum gibi organizasyonlara İslami bir atmosfer kazandırmak için semazen gösterileri oldukça ideal bir tercih olabilir. Hz. Mevlana tarafından yapılan keşiflerin bir neticesi olarak Mevlevi kültüründe ön plana çıkan semazenlik, günümüzde de değerini ve ifade ettiği derin manaları koruyor. Semazen; ne olursan ol yine gel cümlesiyle özetlenen Mevlana Hazretlerinin öğretisinin sanatsal olarak vücut bulan halini yansıtıyor. Dünyanın ve dünyanın içindekilerin döndüğünü temsil eden semazen gösterileri; sonuç olarak tüm canlı veya cansız varlıkların Allah'a döneceği gerçeğinin asla unutulmaması için insanları tefekküre davet ediyor. Düğün ve nişan gibi organizasyonlarınızın anlam ve derinliğini daha da artırmak ve değerli kılmak için semazen kültürümüzün kadim felsefesini yakınlarınızın ve diğer davetlilerin bir kez daha hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

İslami gösteri semazen - Hak Organizasyon Ayrıcalığıyla !..

Tasavvuf kültürümüzün çok derinlikli olduğu bir gerçeği ifade ediyor. Bu derinlik içerisinde semazenlik, yüzeye çıkanların bir nebzesi kadarıdır. Semazen Mevlana hazretlerinin dünyaca şöhret bulmasıyla hızla yayılmış ve tüm kesimlerce kabul görmüş İslami bir gösteri olarak algılanmaya devam ediyor. Dolayısıyla İslami hayat tarzını benimseyen kişilerce düzenlenecek herhangi bir organizasyon için ilk akla gelen gösterilerden birisi oluyor. Semazenlik için eğitim almış, Mevlevi kültürünü benimsemiş ve işin ehli kişilerce deruhte edilecek gösterilerin organizasyonu için firmamız çalışıyor.

En az ikili semazen gösterileri olmak üzere; daha büyük organizasyonlar için sahne alabilecek büyük çaplı semazen gösterilerin hazırlanması için ekibimiz hizmet veriyor. Türkiye'nin en iyi semazenleriyle çalışan şirketimiz Hak Organizasyon, düğün veya sünnet gibi organizasyonların İslami atmosfere bürünmesini mümkün kılıyor. Semazen, ilahi grubu, sohbet ve hafız hocalar tarafından tilavet edilecek Kuran ile mutlak bir manevi ortam ve huşu sağlanabiliyor.

Yetenek ve özveri

çeşitli organizasyonlara pek çok kez imza atan şirketimizin hizmet kalitesinden faydalanın! Her detayın önemsendiği ve her şeyin kaliteli olanının tercih edildiği organizasyonlara imza atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, yetenekli ekibiyle unutulmaz organizasyonlar sunmaya devam ediyor.

        

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 

 
 
     
 

İSLAMİ SÜNNET ORGANİZASYONU - 0537 356 5217

 
     
 

Anne ve baba için oldukça heyecanlı, çocuk içinse ilk anların tedirgin edici olarak geçtiği sünnet merasimleri; İslami bir vecibe ve erkek sağlığı içinse bir gerekliliği ifade ediyor. Tıbbi olarak da kanıtlanmış olan sünnetin faydalarının Hz. İbrahim'den beri devam eden uygulaması; bilhassa İslami coğrafyasında ve Yahudi toplumunda önem arz ediyor.

İslami bir vecibe olması nedeniyle çocuklarınız için tertip edilecek sünnet organizasyonunun İslami sınırlara uygun şartlar içerisinde gerçekleşmesi İslam hassasiyeti olanları yakından ilgilendiriyor. Şirketimiz Hak Organizasyon, hem sünnet olacak çocuk veya çocukların gereksiz tedirginliklerini alacak hem de sünnet merasimini biraz daha renkli kılacak organizasyon şemasıyla eşsiz bir günün neticelenmesini sağlıyor.

Kalitemiz; İslami sınırlarımız - Hak Organizasyon Hassasiyeti !..

İslam boyasına bürünerek sünnet organizasyonlarının İslami musiki, ilahi, sohbet ve muhabbet içerisinde geçmesini mümkün kılıyoruz. Dileyen aileler için mehter takımı ve semazen gibi gösterilerle de sünnet organizasyonunu daha heyecanlı hale getiriyoruz. Sohbetlerle sünnetin gerekliliği, delilleri, faydası gibi birçok açıdan merak edilen konuların hocalar tarafından ele alınmasını sağlıyoruz.

Her şey birinci sınıf

İslam, işin ehline tevdi edilmesi hususunu fark kılmıştır. Dolayısıyla her işin uzmanına ve ustasına verilmesi gerekiyor. Bu nedenle şirketimiz Hak Organizasyon, organizasyonla ilgili ilahi grupları seçiminden, dekorasyonla ilgili işçiliğe ve malzemeye kadar her şeyin birinci sınıf kalitede olmasını önemsiyor. Böylece aileler için daha profesyonel, sağlıklı ve kusursuz bir sünnet organizasyonunun söz konusu olması mümkün oluyor.

Organizasyonla ilgili İslami konsept içerisinde ailelerin hayal ettikleri bir düzen ve dekorasyon söz konusuysa; onların hayallerine uygun bir düzenleme de firmamız tarafından yerine getiriliyor. Ailelerin arzu ve isteklerini kendi tecrübe ve deneyimlerimizle harman ederek; daha iyi ve daha kaliteli sünnet organizasyon temasının ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Sünnet organizasyonlarının İslami teamüllere uygun olarak yerine getirilmesi; manevi atmosfer içerisinde birlik ve beraberliğin olduğu muhabbet dolu günün geçirilmesi şansı sunuyor. Tüm sevdiklerinizle beraber; Kuran ziyafeti, gönül sohbetleri, çeşitli gösteri ve ilahi grubu tarafından söylenilen tasavvuf musikisi günün bereketli şekilde tamamlanması anlamına geliyor. İslami sünnet organizasyonu için şirketimizle irtibat kurun!

 

        

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 
 
     
     
 

SÜNNET TAHTI ve YENİÇERİ - 0537 356 5217

 
     
 

Anne ve baba için çocuklarına heyecanlı ve renkli bir sünnet düğünü yapmak en büyük hayallerden birisidir. Bu hayalin gerçekleşmesini sağlayacak organizasyon şeması mümkün kılmak adına şirketimiz en ince detaylarına kadar düşünülen sünnet düğününü hazırlıyor. Çocuklar için sünnet merasimini tedirginlik yaratan bir havadan eğlenceli bir atmosfere dönüştüren şirketimiz çok daha anlamlı ve anılarla dolu saatlerin geçirilmesini sağlıyor.

Sünnet tahtında bir küçük şehzade

Her çocuk, bir yıldızdır. Anne ve babasının gözünde geleceğin padişahı, şimdinin ise şehzadesidir. Bu nedenle hayatına dair her sürecin kaliteli olarak çocuklara sunulması oldukça önem arz ediyor. Sünnet merasimleri de, çocukların bir kez yaşadıkları ancak hiçbir zaman unutamadıkları eşsiz hatıraları arasında yer alıyor. Bu hatıranın daha renkli dakikalara sahip olabilmesi ve çocukların kendisini değerli hissedebilmesi için sünnet tahtı üzerinde sünnet alanına getirilmesi güzel bir anı ifade ediyor.

Padişah tahtlarına benzeyen ve büyüklüğü temsil eden dekorasyona sahip sünnet tahtları, çocuğun kendisini beden ve ruhen iyi hissetmesini tetikliyor. Ayrıca sünnet tahtıyla beraber 4 adet yeniçeri ocağından çıkma askerlerin de çocuğa eşlik etmesi daha renkli görüntü ve sahnelerin olmasını sağlıyor. Çocuğun kendisini değerli hissetmesini sağlayacak eşsiz bir sünnet merasimi duygulandıran, eğlendiren ve eşsiz bir anın geride bırakılması anlamına geliyor.

Harika düğün merasimlerine imza atan kadro

Firmamız, birden fazla sünnet organizasyonuna imza atarak derin birikimlere ve tecrübelere sahip olmuştur. Uzun süredir birçok aile için çeşitli organizasyonlara imza atan Hak Organizasyon, uzman kadrosu ile her organizasyonu ruhuna uygun şekilde planlıyor ve hayata geçiriyor. Müşteri memnuniyetinin her şeyden üstün tutularak arzu ve isteklerinin cevap bulduğu firmamızda, sünnet organizasyonları için taht, yeniçeri, mehter takımı veya müzik grubu gibi sünnet merasimi için ihtiyaç duyulan her şeye çözüm sunuluyor.

Organizasyonun en ince ayrıntısına kadar hesap edilerek hiçbir detay atlatılmadan yerine getirilebilmesi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Böylece daha eğlenceli ve unutulmaz bir sünnet merasiminin neticelendirilmesini sağlayabilirsiniz. Her şey çocuklarınız ve sizin için!

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. 
     
     
 

Düğün Tasavvuf - İlahi Grubu Organizasyonu
0537 356 5217

 
     
 

Düğünlerin manevi bir atmosfere bürünerek anlam ve önemlerini daha iyi lanse edebildikleri bir vasfa sahip olmaları sağlanabilir. Özellikle İslami yaşam tarzını benimseyen kişiler tarafından evlilik müessesesine atfedilen dini değer ve ölçüler; düğün organizasyonlarının zamane algısı içerisinde pop müzik ve dans gibi icraatlardan uzak olmasını gerekli kılıyor. Bu anlamda yerine getirilecek düğün temasının İslami bir üsluba sahip olması için detaylı bir çalışmanın yapılması gerekiyor.

Hak Organizasyon, İslami hassasiyete sahip kişiler için hem eksiksiz hem de İslami kriterlere tamamen uygun bir profili benimseyerek eşsiz bir güne imza atmalarını sağlıyor. Özellikle İslami düğünlerin neşeden, huzurdan ve de mutluluktan muaf olmaması için gereken ilahi parçalarını söyleyebilecek en seçkin grupların iştirakiyle yakından ilgileniyor. Tasavvuf kültürünün en seçkin eserleriyle günümüz ilahi yazarlarının dillere pelesenk haline gelen ilahileri düğün organizasyonunu daha manevi bir atmosfere bürüyor.

İslami düğün organizasyonu; Kuran, sohbet ve muhabbet

İslami organizasyon için Kuran tilaveti ve sohbet programları da önem ifade ediyor. İsteğe göre meşhur hafızların düğün organizasyonlarına katılımı sağlanarak; sunulan Kuran ziyafetinden tüm katılımcıların istifade etmeleri sağlanıyor. Kulak ve gönül paslarının silineceği bir düğün organizasyonu sayesinde unutulmaz anı ve anlara tanıklık edilebiliyor.

Hak Organizasyon, düğünle ilgili diğer detayları da önemsiyor. Doğru bir salon seçimi, İslami profile uygun dekorasyon düzeni, oturma planı, ikramlıklar ve malzemelerin her birinin birinci sınıf kalitede olmasına önem atfediyor. Böylece daha sağlıklı ve kaliteli bir düğün organizasyonunun söz konusu olabilmesi sağlanıyor. Gün sonunda herkesin memnun ve mutlu bir şekilde dağıldığının görülmesi; organizasyon ve düğün sahiplerinin ekstra memnuniyet yaşamalarını mümkün kılıyor.

Uzman kadro iş başında

İslami hassasiyeti olan kişiler için tasavvuf adabıyla süslenen ve çizgisi belirlenen düğün organizasyonlarının hazırlanmasında uzman ekibimiz çalışıyor. İslami hassasiyetleri bilen ve bu yönde yüzlerce kına, nişan ve düğün organizasyonuna imza atmış çalışanlarımız; sizlerin de düğünle ilgili ekstra taleplerini not ederek hayalinizdeki organizasyonun mümkün olması için hareket ediyor.

     

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 
 
     
 

KINA GECESİ BAYAN İLAHİ GURUBU - 0537 356 5217

 
     
 

Her genç kızın hayalini süsleyen şey; beyaz bir gelinlik giymek ve kendi yuvasının sahibi olmaktır. Uzun süre kalınan baba evinin bir anda terk edilebilmesi elbette ki zordur. Bu zorluğun ve ayrılacak olmanın yarattığı hislerin gözyaşı olarak somutlaştığı ilk ama nihai olmayan yer; kına gecesidir. Genç kız için evliliğe giden ilk merhaleyi ifade eden kına gecesinin İslami kriterlere uygun olarak yapılması da, daha bereketli ve anlamlı bir gecenin sonlanmasını sağlayabilir.

Bu açıdan firmamız; kına geceleri için ihtiyaç duyulacak kadın ilahi grupları, Kuran tilaveti ve kadın sohbet hocası gibi hususlara dikkat ederek eşsiz bir organizasyon hazırlıyor. İslami teamüllere uygun olarak hazırlanacak kına gecesinin manevi olarak yatacağı hava evlenecek kız üzerinde daha pozitif bir etki meydana getiriyor. Evliliğin bir ayrılık değil, bir beraberlik ve aile olma bilincini hissettiren ortam sayesinde; evliliğin İslam içerisindeki ilahi yeri daha da anlaşılabiliyor.

İslami hassasiyet

İslami kaidelere uygun olarak yapılacak kına gecesi sayesinde hem madden hem manen evliliğe hazır olması gereken kişilerin evlilik süreçlerinin arifesine de manevi havayı yansıtmaları daha sağlam temeller üzerine evliliğin kurulmasını sağlıyor. Özellikle İslami hayatı kendisine rehber edinen, benimseyen ve asla taviz vermeyen aileler için kına gecelerinin de İslami hassasiyet içerisinde neticelendirilmesi önem arz ediyor.

Bu mesuliyetin farkında olan Hak Organizasyon; kına gecesi, nişan veya düğün organizasyonları için maddi olarak gerekli olan gereçlerin en iyi malzemelerden seçilmesini sağladığı gibi, organizasyonu İslami bir çerçeveye dahil edecek Kuran hafızı, sohbet hocası, semazen, ilahi gruplarını işin ehli ve mümtaz kişiliklerden seçiyor. Böylece manevi hassasiyete hiçbir maddi kaygı bulaşmadan evliliğin kutsal tarafına zarar gelmeyecek bir organizasyon meydana geliyor.

Huzurluyuz

Tüm her şeyin İslami duyarlılıkları yüksek genç çift için yapılan organizasyonların kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi en büyük hedefimiz oluyor. Deneyim, tecrübe ve İslami organizasyonlar konusundaki sınırları bilen ekiple yeni yuvaların kurulmasına vesile olmaktan asli bir mutluluk ve huzur duyuyoruz.

 
 
     
     
 
     
 

EĞLENCELİ KINA ORGANİZASYONU - 0537 356 5217

 
     
 

Düğün öncesinde kadınlar arasında yapılan eğlenceli ve bir o kadar da duygusal kına gecelerinin mükemmel kılınması için en ince detayların düşünülmesi gerekiyor. Kına organizasyonu hususunda tecrübeli şirketimiz tarafından sunulan hizmetler sayesinde hem eğlence dolu hem de duygusal tarafı eksik bırakılmayan kına gecelerine imza atılıyor. Kına geceleri gelenekseldir ve bu nedenle yöreden yöreye farklılık arz edebiliyor.

Kına sahiplerinin kına organizasyonu için ekstra talepleri değerlendirilerek, yöresel kültürlerine en uygun kına gününün yapılması sağlanıyor. Dağıtılacak kına ürünlerinden, salon, süsleme ve diğer malzemelerin temin edilmesi ve dekoratif bir şekilde dizilişine kadar her şey firmamızın uhdesinde yer alıyor.

Oynamalı kına gecesi için grup

Kına gecesinin canlı ve eşsiz bir eğlence havası içerisinde geçmesini dileyenler için harika müzik ve orkestra ekibi tarafından sezonun en iyi pop müzikleri çalınıyor. Kaliteli ses sanatçıları tarafından verilecek hizmetin deneyimli ve tecrübeli müzik takımından oluşmasına firmamız önemle dikkat ediyor. Gün boyunca eğlenenin asla eksik olmayacağı kına gecesinin türkü ve gelin adayına kına yakılma sırasında duygusal müzik eşliğinde mükemmel bir atmosfer yakalanıyor.

Oynamalı kına organizasyonları için kiralanacak salonun uygun bir oynama alanının olup olmadığına dikkat ediliyor. Böylece oynayanlar ve oynamayanların karıştığı salonlardaki rahatsız edici durum engellenmiş oluyor. Oynamak isteyenlerin sahneye çıkarak kimseyi rahatsız etmeden oynama imkanına sahip olabilmeleri için davetli listesine göre salon büyüklüğü belirleniyor.

Neden bizi tercih etmeniz gerekiyor?

Hak Organizasyon; kına gecesi, nişan ve düğün organizasyonları konularında eşsiz bir birikime ve tecrübeye sahiptir. Yeni trendlere ve modaya uygun organizasyon temalarından, İslami hassasiyeti ön planda olanlar için düzenlen organizasyonlara kadar sayısız hizmete imza atmıştır. Bu da, müşterilerimiz için neyin iyi, kötü, faydalı veya faydasız olduğunu anlama konusundaki yeteneğimizi geliştirmiştir. Hem bütçenize uygun hem de zamanın düğün, nişan ve kına algısına uyumlu organizasyonlarına bizimle imza atarak; birçok uğraş ve meşguliyetten kendinizi kurtarabilirsiniz.

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

 
 
 
     
     
 

Kutlu Doğum Haftası Organizasyonu - 0537 356 5217

 
     
 

Alemlere rahmet olarak gönderilen kutlu nebinin miladi takvime denk gelen dünyaya teşrif gününün yer aldığı hafta, kutlu doğum haftası olarak kutlanıyor. 14-20 nisan arasında yapılan çeşitli etkinlik ve organizasyonlar sayesinde; çocuklar, gençler ve her yaştan insan için Peygamber efendimizi tanıma ve anlam etkinliklerinde coşkulu bir manevi atmosfer yaşanıyor. Kutlu Doğum için yapılmak istenilen organizasyonun profesyonel ekip tarafından planlanması ve en ince ayrıntısına kadar her şeyin mükemmelliğin sağlanması tüm ekip çalışanlarımız tarafından önemli bir sorumluluk olarak görülüyor.

Maneviyat, huzur ve ilim iklimi

Kutlu Nebinin tüm insanlığa verdiği mesajların yeniden hatırlanarak; karanlıklar içerisinde kalmış enkaza dönen insanlığın yeniden aydınlanması sağlanıyor. Peygamber efendimizle ilgili ihtisas sahibi hocaların katılımlarıyla önemli bir seminer şölenine dönüşecek olan Kutlu Doğum organizasyonu; Peygamber efendimizin yüksek ahlakına, Allah tasavvuruna ve ümmeti için verdiği müjdeli haberlere yer verilecek eşsiz bir ilim havası içerisinde geçiyor.

Kutlu Doğuma yönelik söylenilecek kaside, naat ve ilahilerle manevi bir atmosferin yaşatılması organizasyon için oldukça önem ifade ediyor. Bunun için şirketimiz Hak Organizasyon, en çok bilinen ve tanınan parçaları seslendirecek ünlü ilahi gruplarını, kaside-i bürde okuyabilen hoca efendileri ve Kuran tilaveti için davudi ses sahip hafızları Kutlu Doğum vesilesiyle bir araya getiriyor.

Talepleriniz en ince detayına kadar karşılık buluyor

İslami teamül ve kriterlere uygun olarak düzenlenmesi gereken organizasyonunun oturma planlarından, önemli davetliler için hazırlanacak protokole kadar birçok detay uzman organizatörlerimiz tarafından hesaplanıyor. Organizasyonla ilgili talepleriniz ve istekleriniz değerlendirmeye alınarak organizasyon planına dahil ediliyor.

Organizasyon firmamız, planlı ve projeli çalışarak her şeyin eksiksiz olmasını sağladığı gibi ek masraflar çıkararak bütçenizi sarsacak yöntemlere asla başvurmuyor. Fiyat tekliflerini öncesinden veren şirketimiz Hak Organizasyon her şeyin şeffaf ve dürüst bir şekilde yerine getirilmesini İslami ticaret ahlaki gereği önemsiyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı Ocak 2017'de aldığı kararla Kutlu Doğum Haftası ismini Siret Haftası olarak değiştirmiştir.

       

Fiyatları Görmek İçin Halkaların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. 
 
     
 
     
     
 

Mehter Takımı Kiralama - 0537 356 5217

 
     
 

Dünyanın en eski askeri bandosu arasında yer alan Mehter Takımı, Türk-İslam devletlerinden olan Osmanlı'nın sefer sırasında askere moral ve motivasyon kazandırmak amacıyla kurduğu önemli bir birlikti. Orduyla beraber sefere çıkan mehter takımına dair isnat edilen kıssalara göre; mehteran ekibinin sesini duyan düşman orduları kuvveyi maneviyelerini yitirir, psikolojik harbi kaybetmiş olmakla sahada da ikinci kez yenilirdi.

Medeniyetimiz açısından önemli olan mehter takımının şanlı tarihimizin zaferlerini hatırlatması; inancı, gücü, başarıyla gelen mutluluğu öğretmiş olmasından dolayı günümüze denk varlığını korumuştur. Bugün ise, çeşitli organizasyonlarda kadim geleneğimizin öğretilerini musikiyle yaşatmaya devam ediyor. Şirketimiz Hak Organizasyon; başta sünnet merasimleri olmak üzere her türlü organizasyon için talep edilecek mehteran ekibinin ayarlanması ve hizmetinize sunulması çalışmalarını yürütüyor.

En iyi mehteran takımı

Türkiye'nin en iyi mehteran takımıyla çalışan şirketimiz Hak Organizasyon, Osmanlı'dan ne fazla ne de eksik olan mehteran ekipleriyle birlikte birçok açılışın icra edilmesini ve sünnet düğünlerinin renkli sahnelere sahip olmasını sağlamıştır. Tamamen Osmanlı dönemine ait kıyafet, çalgı aletleri ve yine Osmanlı musiki heyeti tarafından bestelenen marşlarla organizasyonların kadim geleneğimizin atmosferi az da olsa yaşamasını sağlıyor.

Organizasyonlara canlılık kazandırın

Mehter takımı, birçok organizasyonun daha canlı bir şekilde geçmesini sağlıyor. Bunda çalınan marşların insan enerjisini nüksettiren ve motivasyonunu arttıran melodilerin yer alması etkin oluyor. Özellikle İstanbul'un fethi veya daha farklı zaferlerin kutlanması için gerçekleştirilen organizasyonlar için mehter takımıyla kalabalıkları coşturabilmek mümkündür. Şirketimiz Hak Organizasyon, organizasyonun büyüklüğüne göre mehteran takımının büyüklüğünü de ayarlıyor. Açılış gibi organizasyonlar için çok büyük mehteran takımları yerine daha küçük yapıdaki mehteranların iştirakini sağlıyor.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Firmamız, birçok müşteri için sayısız organizasyona imza atarak deneyim ve tecrübe kazandık! Tamamen sizin arzularınız ve isteklerinizle şekillenen, bizim ise yeteneklerimizle kusursuz ve eksiksiz bir hale gelen organizasyonların mimarları olarak çalışıyoruz. Mehteran takımları, semazen gösterileri, ilahi grupları, sanatçılar. Organizasyonunuzun temasına en uygun planlama ve projelendirmeden sonra her şeyin hayalinizdekiyle aynı olduğunu görebilirsiniz. Yetenekli organizatör ekibimiz sizin için tüm detayları düşünülmüş düğün, sünnet, nişan veya kına geceleri organizasyonlarını düzenliyor. Size ise, günü doyasıya yaşamak kalıyor.

     

 
 
     
     
     
       

                                                                                                                                   


Ucuz İslami Organizasyon | Dini organizasyonlu Düğün| Dini Organizasyon Şirketleri| Dini Organizasyon Gebze| Dini Organizasyonun Özellikleri| Dini Düğün Organizasyonu Fiyatları|
Dini Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır| Dini Nişan Organizasyonu | Dini Sünnet Organizasyonu| Dini Kına Organizasyonu| Dini Sünnet Organizasyonu Fiyatları|
Dini Düğün Organizasyonu| Dini Düğün Organizasyonu Bursa| Dini Düğün Organizsyonu Çanakkale| Dini Düğün Organizasyonu Antalya| Dini Düğün Organizasyonu Ankara|
Dini Düğün Organizasyonu Adana| İslami Nişan Organizasyonu | İslami Organizasyon Firmaları| islami Düğün Organizasyon Fiyatları| İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Olur|
İslami Sünnet Organizasyonu| İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatları| İslami Kına | İslami Kına Gecesi Organizasyonu| Semazen Kiralama |
Semazenli Düğün| Semazenli Düğün Bursa| Semazenli Düğün Fiyatları| Semazenli Düğün Nasıl Olur| Semazenli Düğün Organizasyonu Nasıl Olur|
Semazenli Düğün Videoları| Semazenli Düğün İnegöl| Semazenli Dini Düğün | Semazenli Sünnet Düğünü| Uygun Paketli İslami Organizasyon|
Uygun Paketli Dini Organizasyon | Ucuz İslami Organizasyon| Bütçe Dostu Dini Organizasyon| Bayan İlahi Grubu Bursa| Bursa İlahi Sanatçıları|
Adana İlahi Grubu  Adana Semazenli Düğün   | Ağrı İlahi Grubu ve Dini Organizasyon   | Amasya İlahi Grubu ve Dini Organizasyon   | Ankara İlahi Grubu   | Ankara İlahi Grubu ve Dini Organizasyon   | Ankara Semazenli Düğün    | Ankara İlahi Grubu ve İslami Organizasyon   | Artvin İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Aydın İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Balıkesir İlahi Grubu   | Balıkesir İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Balıkesir Semazenli Düğün    | Bursa Bayan İlahi Grubu   | Bilecik İlahi Grubu   | Bilecik İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Bilecik Semazenli Düğün    | Bingöl İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Bitlis İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Bolu İlahi Grubu   | Bolu İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Bolu Semazenli Düğün    | Burdur İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Büyükorhan İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Büyükorhan Semazenli Düğün    | Büyükorhan Sünnet Organizasyonu    | Bursa Dini Organizasyon | Bursa İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Gemlik İlahi Grubu    | Gemlik Semazenli Düğün   | Gemlik Sünnet Organizasyonu   | Görükle İlahi Grubu   | Gürsu İlahi Grubu   | Gürsu Semazenli Düğün   | Harmancık İlahi Grubu   | Harmancık Semazenli Düğün    | Bursa İlahi Grubu    | Bursa İlahi Sanatçıları   | İnegöl İlahi Grubu   | İnegöl Semazenli Düğün   | İnegöl Sünnet Organizasyonu    | Bursa İslami Düğün Fiyatları    | Bursa İslami Organizasyon    | İznik İlahi Grubu   | İzmik Semazenli Düğün    | İznij Sünnet Organizasyonu    | Karacabey İlahi Grubu   | Karacabey Semazenli Düğün    | Karacabey Sünnet Organizasyonu    | Keles Semazenli Düğün    | Keles Sünnet Organizasyonu    | Kestel İlahi Grubu   | Kestel Semazenli Düğün    | Kestel Sünnet Organizasyonu    | Mudanya İlahi Grubu    | Mudanya Semazenli Düğün    | Mudanya Sünnet Organizasyonu    | Mustafa Kemalpaşa İlahi Grubu   | Mustafa Kemalpaşa Semazenli Düğün    | Mustafa Kemalpaşa Sünnet Organizasyonu    | Nilüfer İlahi Grubu   | Nilüfer Semazenli Düğün    | Nilüfer Sünnet Organizasyonu    | Orhaneli Semazenli Düğün    | Orhaneli İlahi Grubu   | Orhangazi İlahi Grubu   | Orhangazi Semazenli Düğün    | Orhangazi Sünnet Organizasyonu    | Osmangazi İlahi Grubu   | Osmangazi Semazenli Düğün    | Osmangazi Sünnet Organizasyonu    | Bursa Semazen Kiralama    | Bursa Semazenli Düğün    | Yenişehir İlahi Grubu   | Yenişehir Semazenli Düğün    | Yenişehir Sünnet Organizasyonu    | Yıldırım İlahi Grubu   | Bursa Yıldırım Semazenli Düğün    | Bursa Yıldırım Sünnet Organizasyonu    | Bütçe Dostu İslami Organizasyon    | Çanakkale İlahi Grubu   | Çanakkale İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Çanakkale Semazenli Düğün    | Çankırı İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Çorum İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Denizli İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Dini Düğün Organizasyonu    | Dini Düğün Organizasyonu Adana    | Dini Düğün Organizasyonu Ankara    | Dini Düğün Organizasyonu Antalya   | Dini Düğün Organizasyonu Bursa   | Dini Düğün Organizasyonu Çanakkale    | Dini Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır   | Dini Kına Organizasyonu   | Dini Nişan Organizasyonu    | Dini Organizasyon   | Dini Organizasyon Fiyatları   | Dini Organizasyon Gebze   | Dini Organizasyonlu Düğün   | Dini Organizasyon Özellikleri   | Dini Organizasyon Şirketleri   | Dini Sünnet Organizasyonu    | Dini Sünnet Organizasyonu Fiyatları    | Diyarbakır İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Edirne İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Elazığ İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Erzincan İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Erzurum İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Eskişehir İlahi Grubu   | Eskişehir İlahi Grubu Dini Organizasyon    | Eskişehir Semazenli Düğün    | Gaziantep İlahi Grubu İslami Organizasyon    | İslami Düğün Organizasyon Fiyatları   | İslami Düğün Organizasyonu Hak Organizasyon    | İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Olur    | İslami Kına    | İslami Kına Gecesi Organizasyonu    | İslami Nişan Organizasyonu    | İslami Organizasyon Firmaları    | İslami Sünnet Organizasyonu   | İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatları    | İslami Sünnet Organizasyonu Nasıl Olur   | Ucuz İslami Sünnet Organizasyonu    | İstanbul İlahi Grubu   | İstanbul İslami Düğün Fiyatları   | İstanbul Semazenli Düğün    | İzmir İlahi Grubu   | İzmir Semazenli Düğün   | Kocaeli İlahi Grubu   | Kocaeli Semazenli Düğün   | Konya İlahi Grubu   | Kütahya İlahi Grubu   | Manisa İlahi Grubu   | Manisa Semazenli Düğün   | Organizasyon Sanatçılarımız    | Sakarya Semazenli Düğün   | Semazen Kiralama    | Semazen Kiralama ve Gösteri Ekibi   | Senazenli Dini Düğün   | Semazenli Düğün   | Semazenli Düğün Bursa   | Semazenli Düğün Fiyatları   | İnegöl Semazenli Düğün   | Semazenli Düğün Nasıl Olur   | Semazenli Düğün Organizasyonu | Ucuz İslami Organizasyon   | Semazenli Düğün Organizasyonu Nasıl Olur   | Semazenli Düğün Videoları   | Semazenli Sünnet Düğünü   | Sıkça Sorulan Sorular   | Tasavvuf İlahi Ekibi - İlahi Grubu   | Tekirdağ İlahi Grubu   | Ucuz İslami Organizasyon   | Ucuz İslami Organizasyon Hak Organizasyon   | Uşak İlahi Grubu   | Uşak Semazenli Düğün   | Uygun Paketli Dini Organizasyon   | Uygun Paketli İslami Organizasyon   | Yalova Altınova İlahi Grubu    | Altınova İslami Organizasyon   | Altınova İslami Sünnet Organizasyonu    | Altınova Semazenli Düğün    | Armutlu İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Armutlu İslami Kına Gecesi   | Armutlu İslami Organizasyon    | Armutlu İslami Sünnet Organizasyonu    | Armutlu Semazenli Düğün    | Çiftlikköy İlahi Grubu İslami Organizasyon    | Çiftlikköy İslami Organizasyon    | Çiftlikköy Semazenli Düğün   | Yalova Çınarcık İslami Organizasyon İlahi Grubu   | Çınarcık İslami Kına Gecesi   | Çınarcık İslami Organizasyon    | Çınarcık Semazenli Düğün   | Yalova İlahi Grubu   | Yalova İlahi Grubu İslami Organizasyon   | Yalova İslami Düğün Fiyatları   | Yalova İslami Kına Gecesi   | Yalova İslami Organizasyon   | Yalova Semazenli Düğün   | Termal İlahi Grubu - İslami Organizasyon   | Termal İslami Kına Gecesi   | Termal İslami Organizasyon   | Termal İslami Sünnet Organizasyonu   | Termal Semazenli Düğün   | Yeniçeri Sünnet Tahtı Kiralama   | Bayan İlahi Grubu - İslami Kına Gecesi Bursa Bayan İlahi Grubu - Kına Gecesi Organizasyonu Bursa Dini Düğün Bursa Dini Organizasyon - Dini Düğün Organizasyonu Bursada Düğün Bursa İlahi Grubu - İlahi Sanatçıları Bursa İslami Kına - İslami Kına Organizasyonu Bursa Semazenli Düğün - Semazenli Düğün Çanakkale Dini Düğün - Dini Düğün Organizasyonu Çanakkale Dini Düğün Dini Düğünler Dini Düğün - İslami Düğün Organizasyonları Dini Düğün Organizasyonları Dini Düğün Organizasyonu Dini Organizasyon Dini Organizasyon Fiyatları Dini Organizasyon - Dini Düğün Cemiyeti Dini Sünnet Organizasyonu İslami Düğün İslami Düğün Organizasyonu İslami Düğünler İslami Nişan Organizasyonu İslami Düğün Nişan Organizasyonu İslami İlahi Grubu İslami Kına İslami Kına Gecesi Organizasyonu İslami Organizasyon - Dini Organizasyon İslami Organizasyon - İslami Düğün Salonları İslami Sünnet İslami Sünnet Organizasyonu İslami Sünnet Organizasyonu Palyaço Palyaçolu Sünnet Organizasyonu - İslami Sünnet Cemiyeti Mehterli Düğün - Mehterli Düğün Videoları Mehterli Düğün Cemiyeti -Mehter Takımı Kiralama Semazen Kiralama Semazenli Düğün - Semazen Ekibi Kiralama Semazenli Düğün - Semazenli Düğün Videoları Sünnet Düğünü Videoları Semazenli Sünnet Organizasyonu Tasavvuf Ekibi Kiralama - Tasavvuf Sanatçıları Tasavvuf Ekibi Ucuz İslami Organizasyon - Her Bütçeye Uygun Dini Organizasyon Bursa Dini Düğün Bursa İlahi Bursa İlahili Düğün Bursa İslami Düğün Bursa Organizasyon Bursa Semazen Bursa Semazen İlahi Def İlahi Grubu Dini Cemiyet Dini Düğün Dini Nişan Dini Sohbet Dini Sünnet İlahi Düğün Sanatçıları İlahi Grupları İlahili Cemiyet İlahili Düğün İlahi Organizasyon İlahi Sanatçıları İslami Cemiyet İslami Düğün İslami Nişan İslami Sünnet Mevlütlü Düğün Müziksiz İlahi Düğünü Müziksiz İlahili Düğün Ney İlahi Grubu Sünnet Düğünü


2015 Copyright©  | Hak Organizasyon | İslami Organizasyon |