ANASAYFA İSLAMİ ORGANİZASYON İSLAMİ SÜNNET SEMAZENLİ DÜĞÜN MERAK ETTİKLERİNİZ PROGRAM VİDEOLARI SANATÇILARIMIZ LOKASYON  
Mekan seçimini biz yapabiliyor muyuz?

Evet, dilediğiniz her yerde kına gecenizi, düğününüzü ve sünnet ve diğer organizasyonlarınızı yapabiliriz. Otel salonları, Restoranlar, Kamuya açık alanlar veya Kafeler bizim için hiç fark etmez..

Kına gecemde görev alacak personelinizin hepsi bayan mı?

Evet, tümü bayandır...

Sizle nasıl iletişime geçebilirim ?

E-mail yoluyla yada belirtilen telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. | 10:00 - 22:00 Arası Mobil Hatlarımız Açıktır. 7/24 Whatsapp hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Neden daha çok fotoğraf yüklemiyorsunuz?

Biz islami düğün ve islami kına gecelerinin mahremiyetine önem veriyoruz, yüklediğimiz tüm fotoğraflar sizin paylaşmamız için izin verdiğiniz fotoğraflar. Bu yüzden sizi en yakın islami düğün organizasyonu ve islami kına gecemize davet ediyoruz, gelip her şeyi canlı canlı izleyebiliyorsunuz..

Paketlerinizin içeriğinde oynama yapabilir miyiz?

  Evet yapabilirsiniz.

Paketlerinizde kişi sınırlaması var mı ?

  Hiç bir organizasyon paketimizde öyle bir sınırlama yoktur.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

  Ödeme sözleşme anında %25'si kalan kısım ise organizasyon günü etkinlik başında nakit olarak alınır..

Organizasyon paket fiyatlarında pazarlık söz konusumu ?

  Hayır. Paket fiyatlarımız TÜRKİYE geneli altında, cep dostu paketlerdir. Pazarlık söz konusu değil. TÜRKİYE'nin en iyi fiyat garantisi veren tek firması biziz.

Şehir Dışı Nakiye Alıyor musunuz ?

  Her 100 km de 100 Tl Yol Ücretlendirmesi Yapılır. | Bunun sebebi TÜRKİYE'nin en ucuz en ekonomik organizasyonlarını yaptığımız için zorunlu şart görmekteyiz.

Bir Organizasyondan Kaç Tl Kar Sağlıyorsunuz ?

  Biz her zaman şeffaflıktan yana olduk. Bunu açıklamakta hiç sakınca görmüyoruz. Organizasyon başı 150 Tl karımız var. !.. Şaka gibi gelebilir. Evet 150 Tl. Nedeni en güzel anlarınızda yanı başınızda sizi düşünen birilerinin olması. Bazen para herşey değildir. Düğün yapmak yuva kurmak hiç bir zaman kolay olmadı. Olmayacakta ... Bu sıkıntılı anlarınızda size can suyu olacak küçük cep dostu paketlerle yanıbaşınızda olmak için çalıştık para kazanmadık ama güzel dostluklar, güzel anılar ve bolca tebessüm biriktirdik.

Lokasyon Olarak Neredesiniz ?

  Evliyalar Şehri BURSA'dayız. Her zaman kapımız açık, sıcak çayımız ve yanında abdal simit fırınından çıkmış sımsıcak dost eliyle yapılmış simitimiz bulunmaktadır. Tüm Hemşerilerimizi çay - simide bekleriz.

Neden Paket Fiyatlarınız Düşük ?


Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz ?

  İslami Sünnet Organizasyonu, İslami Kına Gecesi Organizasyonu , İslami Düğün Organizasyonu , Normal Eğlenceli Kına Gecesi Organizasyonu, Bay Mevlütan , Kutlu Doğum Haftası Etkinliği , Konser , Semazenli Düğün vb.

Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Kurucularımızdan Sanatçı ERDİNÇ ALTAY Ülkemiz tarafından bilinmektedir. Son dönemde çıkardığı yeni albümle çeşitli özel tv kanallarında programlara çıkmıştır. Program videolarımız herşeyi söylüyor.

Organizasyonları Kim Yönetiyor ?

  Sahne Alan Ekip Arkadaşlarımızın Bir Kısmı Albüm Çıkarmış Gerçek Sanatçılar ve Radyo Programcılarıdır.